اریک سز و اندی چانگ؛ ثروتمندان زیر سی سال

اریک سز و اندی چانگ؛ ثروتمندان زیر سی سال در مجله فوربز هستند.

این دو که هر دو اصالت تایوانی دارند در صنعت غذا و رستوران داری فعالیت میکنند.

اریک وقتی در سال 2011 به امریکا مهاجرت کرد از استقبال آمریکایی ها از ذایقه چینی و تایوانی به شدت تعجب کرد.

اریک سابقه قابل قبولی در آشپزخانه ها دارد. او خودش یکی از موفق ترین آشپز های سبک تایوانی در امریکا است. شاید به همین دلیل به خوبی توانست با تاسیس رستوران زنجیره ای با عنوان 886، کد کشور تایوان، وارد صنعت غذا و رستوارن داری امریکا شود.

تاثیر کرونا بر رستوران های زنجیره ای 886

کرونا بسیاری از رستوارن ها و کلا صنعت غذا را به شکل غیر قابل جبرانی به مرز ورشکستگی کشاند.

بنیانگزاران رستوارن ها زنجیره ای 886 با توسعه سامانه ای برای تشویق مردم به اهدا غذا به کادر درمان توانستند مبلغ قابل توجهی را جمع آوری کنند.

نتیجه این اهدا غذا و همبستگی مردم در دوران کرونا بالا آمدن رتبه مالی رستوارنهای 886 بود.

اریک سز و اندی چانگ؛ ثروتمندان زیر سی سال به انتخاب مجله فوربز هستند.

این دو شریک با همکاری هم توانستند در سالهای ورشکستگی و چالشهای جدید صنعت غذا در امریکا تبدیل به یکی از غول های بزرگ رستوارن داری و غذا در امریکا شوند.

به نظر می آید آینده صنعت غذا و رستوران داری بعد ازدوران کرونا به شدت تغییرخواهد یافت. در ایران نوآوری هایی مانند مامان پز توانستند به خوبی وارد این صنعت شوند.

مجله فوربز

مجله فوربز سالهاست که در زمینه معرفی ثروتمندان در جهان فعالیت می کند. این مجله تقریبا 10 سال است که لیست زیر ساله های میلیونر در جهان، ثروتمندان زیر سی سال را معرفی میکند. این افراد درزمینه های مختلف هستند. زمینه دانش و فناوری، رسانه ها و شبکه های اجتماعی، صنعت و … . برای معرفی این افراد باید زیر 30 سال سن داشته باشند و درآمد آنها به سطح میلیون دلاری رسیده باشد.

اریک و اندی نمونه بسیار موفقی از کسانی است که با در نظر گرفتن مدل های مختلف و درآمد زایی از حوزه های کاری در حال ورشکستگی.

این دو توانستند در بدترین دوران صنعت رستواران داری در امریکا به درآمد زیادی برسند.

برای آشنا شدن با مدل های مختلف درآمدی ما در مجله کارآزموده افراد مختلف انی لیست را معرفی کرده ایم.

برای رشد حرفه ای از مشاوران شغلی کارآزموده کمک بگیرید. کارآزموده در تمام مسیر حرفه ای تا رسیدن به رشد حرفه ای در کنار شماست.

ارسال دیدگاه