کارولینا آکوستا؛ ثروتمندان زیر سی سال

کارولینا آکوستا؛ ثروتمندان زیر سی سال در مجله فوربز هست.

کارولینا که اصالتا اسپانیایی است موسس بازی تراگوسا است. این بازی که بر اساس فرهنگ لاتین تبار های امریکایی طراحی شده است، یکی از پر رونق ترین بازی هایی است که با رشد انفجاری رو برو شد.

شناخت فرهنگ و پاسخگویی به نیاز در هم تنیدگی لاتین تبار ها در امریکا از ریشه های رشد و موفقیت این بازی می باشد.

این بازی از دو سال پیش که رو نمایی شد تا بحال بیشتر از یک میلیون دلار فروخته شده است و یکی از پر سود ترین بازی هایی است که در سالهای اخیر کاربران آن را انتخاب کرده اند.

کارولینا و تیم این بازی در سال اخیر بیشتر از 50% سود خود را به کارگران غیر رسمی لاتین تبار اختصاص دادند که همکاری و نوآوری در رشد این بازی تاثیر داشت.

مجله فوربز

مجله فوربز سالهاست که در زمینه معرفی ثروتمندان در جهان فعالیت می کند. این مجله تقریبا ۱۰ سال است که لیست زیر ساله های میلیونر در جهان، ثروتمندان زیر سی سال را معرفی میکند. این افراد درزمینه های مختلف هستند. زمینه دانش و فناوری، رسانه ها و شبکه های اجتماعی، صنعت و … . برای معرفی این افراد باید زیر ۳۰ سال سن داشته باشند و درآمد آنها به سطح میلیون دلاری رسیده باشد.

کارولینا آکوستا؛ ثروتمندان زیر سی سال نمونه بسیار موفقی از کسانی است که با در نظر گرفتن فرهنگ و تلفیق آن با دانش فناوری اطلاعات از طریق سرگرمی به خلق ارزش بپردازند.

برای آشنا شدن با مدل های مختلف درآمدی ما در مجله کارآزموده افراد مختلف انی لیست را معرفی کرده ایم.

برای رشد حرفه ای از مشاوران شغلی کارآزموده کمک بگیرید. کارآزموده در تمام مسیر حرفه ای تا رسیدن به رشد حرفه ای در کنار شماست.

ارسال دیدگاه