0 میلیون
روزانه ۴ میلیون کاربر فعال
0 هزار
بیش از ۱۲ هزار فرصت شغلی
0 میلیون
بیش از ۲۰ میلیون شغل جذاب و عالی

درباره کارآزموده؛ خدمات مجازی

درباره کارآزموده؛ ما در کارآزموده با اخذ مجوز کاریابی الکترونیکی از وزارت کار به کارجویان و کارفرمایان از طریق وب سایت کارآزموده خدمات مختلفی ارایه میدهیم. 

کارجویان میتوانند مشاوره شغلی دریافت کنند، میتوانند روزمه خود را به روز رسانی کنند، میتوانند مهارت های استخدام و کاریابی خود را تقویت کنند . با شرکت در دوره های اشتغالپذیری میتواند مهارت های اشتغال و استخدام خود را تقویت کنند. 

و کارفرمایان می توانند ، مشاوره های سازمانی دریافت کنند، سنجش و ارزیابی سازمانی انجام دهند و جایگاه خود را از نظر فرآیند ها و اقدامات منابع انسانی شناسایی کنند و .. .

 

درباره کارآزموده؛ خدمات حضوری

درباره کارآزموده؛ ما در کارآزموده با اخذ مجوز کاریابی حقیقی از وزارت کار به کارجویان و کارفرمایان به صورت حضوری خدمات مختلفی ارایه میدهیم. 

کارجویان میتوانند مشاوره شغلی به صورت حضوری دریافت کنند، میتوانند در دوره های مختلف توان افزایی شغلی شرکت کنند، میتوانند مهارت های استخدام و کاریابی خود را تقویت کنند و … 

و کارفرمایان می توانند خدمات جذب و استخدام خود را به ما بسپارند، ما در محل کاری کارفرما میتوانیم مصاحبه های کاری انجام دهیم و فرآیند های استخدام را در محل کارفرما انجام دهیم. همچنین ما دوره های ضمن خدمت و یا بدو خدمت آموزشی به سازمان ها ارایه میدهیم.

کارفرمایان می توانند مشاوره های سازمانی دریافت کنند، سنجش و ارزیابی سازمانی انجام دهند و جایگاه خود را از نظر فرآیند ها و اقدامات منابع انسانی شناسایی کنند و .. 

درباره کارآزموده‌: آشنایی با بنیانگذار

درباره کارآزموده؛ دکتر گلناز اژدری با بیشتر از 10 سال سابقه در زمینه مشاوره مدیریت منابع انسانی به سازمان ها، تجربه زیادی در زمینه های سازمانی و شغلی دارد و میتواند کارجویان را از نگاه کارفرما ارزیابی کند.

دکتر گلناز اژدری ارزیاب تایید صلاحیت شده کانونهای ارزیابی است و در کانون های ارزیابی مختلف با سازمان های مختلف همکاری داشته است.

دکتر گلناز اژدری مجری برگزاری کانون های ارزیابی در سازمان های کوچک و متوسط است که تسلط و تخصص ایشان در زمینه ارزیابی و سنجش  شایستگی ها و تواناییهای فردی از نقاط قوت مجموعه کارآزموده محسوب می شود. 

دارا بودن تجربه کار سازمانی به ما در کارآزموده کمک کرده است تا بتوانیم خدمات هدفمند تری به کارجویان ارایه دهیم. 

از طرف دیگر با دارا بودن همکاری های سازمانی و ارایه خدمات مختلف سازمانی به سازمان های مختلف می توانیم ارتباط درست تری را با کارجویان فراهم آوریم. تجربه کار با سازمان های مختلف تیم کارآزموده از اصلی ترین  نقاط قوت ما محسوب می شود.

یکی از اصلی ترین مزیت های مرکز مشاوره شغلی و کاریابی کارآزموده همکاری با متخصصی مشاوره شغلی به صورت حرفه ای و تخصصی می باشد.

ما باور داریم برای ارایه خدمات مشاوره شغلی لازم است تا از متخصصین این حوزه کمک گرفته شود و باور داریم که این حوزه بسیار تخصصی و مهم است و میتواند کل مسیر زندگی فرد را تحت تاثیر قرار دهد. پس با باور به اینکه طی این مرحله بی همرهی خضر ممکن نیست، از برترین متخصصان و مشاوره های شغلی برای ارایه این خدمات کمک گرفته ایم. 

مشاغل رویایی شما، منتظر هستند

بیش از 1 میلیون تعامل ، 50،000 داستان موفقیت اکنون خود را بسازید.

توصیفات مشتریان ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

چگونه کار می کند؟

یافتن شغل برای هر کسی ، در هر  موقعیت مکانی