دریافت رزومه تخصصی

دریافت رزومه تخصصی از اصلی ترین دغدغه های کارفرمایان است. بسیاری از سازمان هادریافت رزومه تخصصی را با درج آگهی استخدام یکی می دانند. این در حالی است که این روزها با تعدد منابع دریافت رزومه و کارجویان مختلف این اتفاق نمی افتد. یعنی با ثبت آگهی استخدام، تعداد کافی رزومه تخصصی و مرتبط به کارفرما ارسال نمی شود. ما در کارآزموده برای شما از منابع مختلف رزومه های تخصصی دریافت میکنیم و شما را به هدف تان نزدیک میکنیم. 

ما در مرکز مشاوره شغلی و کاریابی کارآزموده با بررسی نیاز های کارفرمایان محترم تلاش کرده ایم تا این کار را به ساده ترین شکل ممکن انجام دهیم. 

یکی از چالش های همیشگی کارفرمایان برای دریافت رزومه تخصصی و ثبت آگهی استخدام، نگرانی آنها از به روز نبودن آگهی های شغلی است. ما در کارآزموده به شما این تضمین را می دهیم که رزومه هایی به روز و مرتبط را در اختیار کارفرمایان قرار دهیم. همچنین ما تلاش داریم تا این فرآیند را ساده و با استفاده از ابزارهای عمومی و بدون نیاز به دانش فناوری اطلاعات انجام دهید. 

ما رزومه ها را به هر صورتی که برای کارفرمایان راحت تر باشد در اختیار آنها قرار میدهیم. برای شما کارفرمایان فرآیند ها را بسیار ساده کرده ایم. 

همچنین مرکز مشاوره شغلی و کاریابی کارآزموده دارای مجوز از وزارت کار تعاون و رفاه اجتماعی  است و این یعنی با افتخار ما این خدمات را از راه قانونی معتبر به شما ارایه میکنیم.